נושמים לרווחה במרפאת ד"ר רוברט שרטר

המרפאה שלנו התקינה את טכנולוגית "החדר הנקי" בכל חדרי המרפאה
צרו קשר! 624-9666 (02) 27 רחוב קרן היסוד,
ירושלים, 94188
שעות פתיחה: א-ו: 08:00m - 17:00 (ו: עד 13:00)
ג: סגור

מטופלים

רפואה שיקומית ואסתטית
בדיקה קלינית מקיפה

Learn more

רופאים

השתלמויות מעשיות של טכניקה מתקדמת בקבוצות קטנות של רופאים מומחים מנוהלות על ידי דר שרטר

Learn more

טכנאי מעבדה

טכנאים מוזמנים לבקר את האתר שלנו ולהתעדכן על שיטות וחמרים חדשים וללמוד מהניסיון הרב שלנו עם הטכנולוגיה הדיגיטלית החדשה

Learn more

על המרפאה שלנו

ברוכים הבאים למרפאתו של רופא המומחה המוכר ד"ר רוברט שרטר. אנו משקיעים תשומת לב ומאמץ כדי שטיפול השיניים שלך יהיה איכותי וחוויה נעימה ככל האפשר. אנו מחויבים לענות על צרכיך הדנטלים באווירה נוחה ומתחשבת. בביקורך במרפאתנו תבחין כיצד שנים של נסיון, ציוד חדיש ומתקדם, שרות אדיב ואישי, עושים את ההבדל בחוויה הטיפולית עצמה ומשפיעים על תוצאות הטיפול לטובה. אנו מודים לך שבחרת במרפאתנו ומעריכים את האימון אותו אתה רוחש לנו.

עוד פרטים

ד"ר רוברט שרטר

מומחה בשיקום הפה ירושלמי

ד"ר רוברט שרטר

ד"ר רוברט שרטר סיים את לימודי רפואת השיניים באוני' נורטוסטרן שבשיקגו בשנת 1977,  לאחר 12 שנות בתחום רפואת השיניים הכללית ד"ר שרטר התקבל לאוניבסיטת ניו יורק ללימוגי שיקום הפה אלו לימודי התמחות נוספים הנלמדים במשך שנתיים מלאות כרופא שיניים מומחה מוסמך ברפואת שיניים שיקומית, ד"ר שרטר הינו מומחה לשיקום הפה בשילוב עם אסתטיקה וטיפולים משקמים.ד"ר שרטר ממשיך להיות מחויב לספק רפואת שיניים איכותית ואף ואף פעם לא מפסיק ללמוד לימודי המשך ברמה עולמית והגבוהה ביותר בתחום הדנטלי.

מרפאת השיניים המודרנית והנוחה של ד"ר שרטר יחודית בכך שבתןך כותלי המרפאה קיימת המעבדה הפרטית שלנו,בעלת הציוד הדנטלי המתקדם בעולם שאינה מפסיק להתחדש ולהתעדכן במוצרים המקצועים והחדשנים ביותר.  ד"ר שרטר מחויב להמשיך ולקחת את נושא האומנות והאסתטיקה במעבדתו לרמה הגבוהה ביותר, ע"י שימוש בציוד דנטלי חדשני נגיש ומהיר בכדי להשיג רמה גבוהה ביותר של אסתטיקה שיקומית.   ד"ר שרטר נלהב ומסופק להעניק לפציינטים שלו את היכולת להשיג ולשמר את מצב הבריאות הדנטלית שלהם,תפקוד,נוחות,ואסתטיקה.

ד"ר ניחן ביכולת לאבחן תוכנית טיפולים מדויקת ולשחזר במיומנות רבה את צורת חיוכם של מטופליו באופן האסתטי ביותר. ד"ר שרטר מטפל בבן אדם ולא רק בשיניים.

עוד פרטים

המטופלים המרוצים שלנו

המלצות על מרפאת השיניים שלנו

אני כותב בכדי להביע בכנות את הכרת התודה שלי על כך שטיפלת בי,אני לא הגזמתי כאשר תארתי בפניך את החרדה הדנטלית שלי,עלי להכיר בכך כי התהליך נעשה ביעילות רבה וללא כאבים.

ד"ר בנימין קורן

אין מספיק מילים בפי כדי לתאר את הכרת התודה שלי כלפיך וכלפי הצוות עבור מה שעשיתם בשבילי!בחיים לא לא חוויתי כאב כל כך חזק שגרם לי להפריע לך בזמנך הפנוי אני יודעת שהגעת במיוחד בשבילי ביום החופשי שלך ואני מאוד מעריכה אותך על כך ןעכשיו הודות לך אני מרגישה הרבה יותר טוב .

מל לי

תודה רבה לך על המענה המקצועי והאדיב שלך לכך שאיבדתי את הכתר שלי בירושלים בשבוע שעבר,אפילו לפני שפגשתי אותך הרגשתי נוחות וביטחון ע"י הצוות המקצועי והחברותי במרפאתך ברגע שנכנסתי, ועם זאת התרשמתי עוד יותר מהאדיבות שלך בזמן הדבקת הכתר שלי מחדש.

ד"ר רוברט ברייטמן

שאלות? צרו קשר!

למידע נוסף הרגישו חופשי ליצור עמנו קשר