על המרפאה שלנו

ד”ר שרטר, רופא שיניים בירושלים ומומחה לשיקום הפה.

אנו משקיעים תשומת לב ומאמץ, כדי שטיפול השיניים שלך יהיה איכותי וחוויה נעימה ככל האפשר. אנו מחויבים לענות על צרכיך הדנטלים באווירה נוחה ומתחשבת. בביקורך במרפאתנו תבחין כיצד שנים של ניסיון, ציוד חדיש ומתקדם, שרות אדיב ואישי, עושים את ההבדל בחוויה הטיפולית עצמה, ומשפיעים על תוצאות הטיפול לטובה. אנו מודים לך שבחרת במרפאתנו. ומעריכים את האמון אותו אתה רוחש לנו.

Robert Sreter

הגנת המתרפא ונוחותו
במרפאתנו אנו מחויבים להגנתך המלאה. בכל יום ביומו אנו מעבירים את כל הציוד והמכשירים דרך מנגנוני חיטוי ועיקור דקדקניים, ממש לפי התקנים המחמירים של משרד הבריאות. נוחותך היא בסדר העדיפויות שלנו. אנו שואפים לכך שביקורך במרפאתנו, יהיה רגוע ונעים. בנוסף אנו מתקשרים איתך בכל צעד וצעד של הטיפול. הבנת הטיפול ומהלכו מוסיפה לרוגע ולהצלחת הטיפול.
סדרי תשלום
מספר אלמנטים קובעים את עלות טיפול השיניים שלך. בעיקר משפיעה העובדה עד כמה הטיפול מסובך ומורכב.בכל מקרה לפני תחילת טיפול תקבל מידע מלא לגבי עלות הטיפול העומד לפניך. במידה ויש לך כיסוי ביטוחי,אנו נעזור לך לתבוע את חברת הביטוח שלך, כך שתקבל כיסוי כספי גדול ככל האפשר. בפגישה הראשונה שלך במרפאה, יידונו איתך אפשרויות התשלום השונות.